ویتامین ث – ۵ دلیل قانع‌کننده برای اینکه ویتامین ث را وارد رژیمتان کنید

5 دلیل قانع‌کننده برای اینکه ویتامین ث را وارد رژیمتان کنید - ترنجان

ویتامین ث – ۵ دلیل قانع‌کننده برای اینکه ویتامین ث را وارد رژیمتان کنید

ما عاشق ویتامین ث. هستیم، چراکه از پوست در برابر نشانه‌های قابل‌رؤیت پیری پوست محافظت می‌کند. ما می‌خواهیم شما نیز آن را دوست داشته باشید، پس…
۵ دلیل برای اینکه سرم این ویتامین را وارد رژیمتان کنید، برایتان فراهم کرده‌ایم.

۱- ویتامین ث پوست را روشن می‌کند

ویتامین ث پوست را روشن می‌کند - ترنجان

هیچ‌چیزی جذاب‌تر از پوستی زیبا و درخشان نیست؛ این یکی از ویژگی‌های سرزندگی و سلامتی است. ویتامین ث موضعی چهره شما را روشن‌تر کرده و پوست شما را جوان‌تر و با طراوت تر می‌کند.

۲-  ویتامین ای را تثبیت می‌کند

ویتامین ای، آنتی‌اکسیدان است و مانند ویتامین ث با رادیکال‌های آزاد مبارزه می‌کند. ویتامین ث به‌عنوان بخشی از مراقب پوست روزانه ویتامین ای را تثبیت می‌کنند که از بروز نشانه‌های پیری جلوگیری می‌کنند.

۳- رطوبت را حفظ می‌کند

احتمالاً می‌دانید که مرطوب کردن و کنترل رطوبت پوست بخش مهمی از روتین مراقبت پوستی است و بدیهی‌ترین روش حفظ رطوبت استفاده از مرطوب‌کننده است. اما آیا می‌دانستید که این ویتامین با هیدراته نگه‌داشتن پوست موجب افزایش رطوبت پوست نیز می‌شود؟ هر روز از این ویتامین استفاده کنید و ببینید که چگونه همراه با مرطوب کننده‌ها موجب می‌شود که پوست باطراوت و مرطوب به نظر برسد.

۴- پوست را آرام می‌کند

ویتامین ث گزینه خوبی برای آرام کردن پوست است. با متخصص پوست خود در مورد اینکه آیا این ویتامین می‌تواند پوست شما را تسکین دهد یا نه مشورت کنید و در صورت استفاده نتیجه اثربخش آن را ملاحظه خواهید کرد.

۵- باعث کاهش بروز چین‌وچروک و خطوط عمیق روی پوست می‌شود

ویتامین ث باعث کاهش بروز چین‌وچروک و خطوط عمیق روی پوست می‌شود - ترنجان

با افزایش سن، نشانه‌های فتوایجینگ (پیر شدن پوست در اثر اشعه ماورای بنفش) در پوست به‌طور طبیعی به‌صورت چین‌وچروک و خطوط عمیق ظاهر می‌شود. یکی از راه‌هایی که پوستمان می‌تواند خود را تازه و سالم نگه دارد آنتی‌اکسیدان‌هایی مانند این ویتامین است. این ویتامین ظهور چین‌وچروک‌ها و خطوط عمیق روی پوست را کاهش می‌دهد و باعث می‌شود که پوست جوان‌تر به نظر برسد.