حضور شرکت ترنجان در نمایشگاه ایران بیوتی ۹۵

حضور شرکت ترنجان در نمایشگاه ایران بیوتی ۹۵

شکر و سپاس خدایی را که همواره ما را در راه رسیدن به موفقیت و پیشرفت یاری نموده است. نمایشگاه ایران بیوتی هر ساله در ابتدای سال با هدف حمایت از صنف آرایشی بهداشتی و معرفی محصولات آرایشی بهداشتی داخلی و خارجی برگزار می‏گردد. شرکت ترنجان با مدیریت جناب آقای دکتر پژمان پورمحمدی افتخار داشت که در سال ۱۳۹۵ برای اولین بار به صورت مستقل و غرفه جداگانه در نمایشگاه ایران بیوتی ۱۳۹۵ شرکت داشته باشد. لازم به ذکر است که شرکت ترنجان به عنوان زیر مجموعه شرکت دلبان در سال‌های ۹۳ و ۹۴ نیز در نمایشگاه ایران بیوتی شرکت داشته است.
شرکت ترنجان تولیدکننده کرم‌های تخصصی گیاهی  با سه محصول کرم ضدلک ترنجان غنی شده با شیرین‌بیان و اولین کرم ضدآفتاب گیاهی غنی شده با شیرین‌بیان و کرم دور چشم ضدفتوایجینگ ترنجان غنی شده با گشنیز، روغن زیتون و آلوئه‌ورا پذیرای صنف آرایشی و بهداشتی در نمایشگاه ایران بیوتی ۹۵ بود و همچنین از محصول جدید خود کرم ضدچروک دورچشم ترنجان غنی شده با گشنیز و جوانه گندم در نمایشگاه ایران بیوتی ۹۵ رونمایی کرد.
شرکت ترنجان در نمایشگاه ایران بیوتی ۹۵ محصول جدید خود را اینگونه معرفی کرد :
کرم ضدچروک دور چشم ترنجان: کرم شب با ماده موثر گشنیز و جوانه گندم مناسب انواع پوست، آب‌ر‏سان همراه با خاصیت ضدچروک پوست دور‏چشم در وزن ۲۰ میل در بسته‌بندی تیوب .
نمایشگاه ایران بیوتی ۹۵ در محل دائمی نمایشگاه‏های بین‌المللی تهران در تاریخ ۵ الی ۸ اردیبهشت ۹۵ از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ بعدازظهر برگزار گردید  و حضور شرکت ترنجان در نمایشگاه ایران بیوتی ۹۵ در سالن ۱۰-۱۱ غرفه ۳۱ بوده‏است.

1
2
3
4
5
6
7
8