چگونه می‌توانیم هنگام بیدار شدن از خواب پوست درخشان و شادابی داشته باشیم!

چگونه می‌توانیم هنگام بیدار شدن از خواب پوست درخشان و شادابی داشته باشیم! - ترنجان

چگونه می‌توانیم هنگام بیدار شدن از خواب پوست درخشان و شادابی داشته باشیم!

همه ما دوست داریم وقتی از خواب بیدار می‌شویم پوست درخشان و شادابی داشته باشیم. گفتنش راحت است، نه؟ اگر بگوییم که می‌توانید هنگام بیدار شدن از خواب بدون حتی کمی آرایش، ظاهری فوق‌العاده داشته باشید چه؟ پس مطلب زیر را بخوانید…
همه ما شب‌هایی را تجربه کرده‌ایم که در خانه یکی از دوستانمان خوابیده‌ایم و وقتی صبح از خواب بیدار شدیم از اینکه کیف لوازم‌آرایشمان را در خانه جا گذاشته‌ایم وحشت کردیم! چگونه وقتی از خواب بیدار می‌شویم پوست درخشان داشته باشیم؟ ما اینجاییم که شما را نجات دهیم. نکات زیر را به خاطر بسپارید و همیشه این ۲ وسیله مفید را در کیف خود داشته باشید. اگر طرفداران جنبش بدون آرایش می‌توانند، پس ما هم می‌توانیم!

قبل از خواب، قانون طلایی را رعایت کنید.

فرقی نمی‌کند چه ساعتی یا کجا (مبل، تخت) می‌خوابید، حتماً آرایشتان را پاک کنید. وسیله ضروری شماره ۱ داخل کیفتان باید روغن عصاره مناسب باشد. شاید روغن عصاره، پاک‌کننده معمول روزانه شما نباشد اما در شرایط اضطراری فوق‌العاده عمل می‌کند. روغن، روغن را پاک می‌کند پس روغن عصاره حتی سمج‌ترین آثار آرایش را پاک می‌کند. به‌علاوه، روغن عصاره پوست را لطیف و خوش‌بو می‌کند. پنبه را زیر آب داغ خیس کنید، چند قطره روغن روی آن بریزید و با ماساژ ملایم آرایشتان را پاک کنید.

درخشش پوست هنگام صبح

درخشش پوست هنگام صبح - ترنجان

روزتان را با شستن صورت با آب سرد شروع کنید. با این کار، پوستتان بیدار و جریان خون در آن تقویت می‌شود. همان روغن عصاره را روی صورت خیستان بمالید تا پوستتان درخشان شود. ۴ یا ۵ قطره روغن را روی صورت، گردن و قفسه سینه بمالید. با این کار، گونه‌هایتان بدون اینکه چرب شوند، نرم و لطیف می‌شوند. روغن‌های نسل جدید، پوست خشک را نرم و تغذیه می‌کند، پوست معمولی را روشن می‌کنند، منافذ پوست حساس را می‌بندند و پوست سالخورده را نرم می‌کنند. به‌علاوه، یکی از بهترین گزینه‌ها برای پرایمر قبل از آرایش هستند!

خودتان را برای روز پیش رو آماده کنید

رنگتان پریده است؟ دور چشمتان حلقه سیاه دیده می‌شود و منافذ پوستتان باز است؟ با استفاده از بالم زیبایی، درخشندگی را به پوستتان بازگردانید. وسیله ضروری شماره ۲ که باید همیشه دم دستتان باشد! این محصول چندکاره هم پوست را مرطوب کرده و تسکین می‌دهد و هم‌ رنگ آن را یکنواخت می‌کند. یک فتوشاپ تمام‌عیار در جیب شما! حالا با چشمانی براق و پوستی درخشان، آماده رویارویی با روزی دیگر هستید!