معرفی پنج راهکار برای درخشان کردن سریع پوست در زمستان!

معرفی پنج راهکار برای درخشان کردن سریع پوست در زمستان! - ترنجان

معرفی پنج راهکار برای درخشان کردن سریع پوست در زمستان!

متأسفانه درخشندگی پوست و زمستان باهم در تضاد هستند. وقتی کل بعدازظهر را روی مبل با چهره‌ای تسلیم، لم می‌دهیم، حداقل اتفاقی که برایمان می‌افتد رنگ‌پریدگی است. با استفاده از این راهنما مراقبت از پوست در زمستان را شروع کنید و به پوستتان حیاتی دوباره ببخشید.
اوج درخشندگی پوست معمولاً حوالی ماه سپتامبر است یعنی زمان وقت گذراندن در فضاهای باز و خوردن مواد غذایی غنی تابستان که موجب می‌شود انگلیسی‌ها چهره‌ای شاداب و درخشان داشته باشند. اما تا ماه ژانویه به دلیل بعدازظهرهای تاریک و طولانی و رژیم غذایی ماه دسامبر که بیشتر شامل پای گوشت و میوه و نوشیدنی‌های سرخوشانه می‌شود، این اثرات کاملاً از بین می‌روند.
باید برای درخشان شدن دوباره پوست تلاش کنید و مطمئن باشید که نتیجه خواهد داد. توصیه‌های زیر را به کار ببندید تا پوستتان درخشان شود و احساس سرزندگی کنید.

تحرک کنید

احتمالاً این بدیهی‌ترین توصیه ماست اما بالا بردن جریان خون با پیاده‌روی یا یوگا به درخشندگی پوست و کاهش اضافه‌وزن تعطیلات عید کمک می‌کند.

ماساژ

ماساژ - ترنجان

اگر نمی‌توانید همسرتان را گول بزنید که شانه‌هایتان را بمالد تا لنف‌هایتان تخلیه شود و در نتیجه سموم مسبب کدر شدن پوست از بین بروند، یا برای خود وقت ماساژ بگیرید یا ابزاری بخرید تا خودتان بتوانید این کار را انجام دهید. می‌توانید از غلتک جید استفاده کنید تا هم‌زمان پوستتان خنک شده و آرام گیرید.

خوب بخورید

خوب بخورید - ترنجان

احتمالاً رژیم غذایی‌تان ایده‌آل نیست، مگر نه؟ درست حدس زدم. به دلیل اینکه مراقبت از پوست در زمستان بدون داشتن رژیم غذایی مغذی فایده‌ای ندارد، بهتر است قبل از خرید هر محصولی، ابتدا رژیم غذایی‌تان را تغییر دهید. با خوردن ماهی‌های روغنی یا مکمل‌ها، امگاها را وارد رژیم غذایی‌تان کنید و با افزودن سبزی‌های برگ‌دار و خانواده کلم به وعده‌های غذایی، پوستی درخشان داشته باشید.

آب حیات‌بخش است

آب حیات‌بخش است - ترنجان

اگر می‌خواهید پوستی درخشان داشته باشید باید آب بنوشید و مطمئن شوید که پوستتان آب کافی ذخیره دارد. بین وعده‌های غذایی، آب‌معدنی فراوان بنوشید و از محصولات مراقبت از پوست حاوی هیالورونیک اسید استفاده کنید تا در طول روز به جذب رطوبت در پوست کمک کند.

لایه‌برداری

وقتی به همه توصیه‌های بالا عمل کردید، نوبت به استفاده از لایه‌بردارهای ملایم حاوی AHA یا BHA می‌رسد تا تسریع تجدید سلولی و از بین بردن پوست مرده سطح پوست کمک کند. پوستتان را با ملایمت اما مرتباً لایه‌برداری کنید تا بهترین نتیجه را به دست آورید.